Constanţa County

Onix 75

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA
Onix 75

Hotel Onix 75

Adresă

Hotelul Onix 75 este situat pe Bulevardul Mamaia Nord, ap. 75, clădire B2, etaj 6, Năvodari, România.

Descrierea hotelului

Hotelul Onix 75 oferă un sejur plăcut în Năvodari, beneficiind de un mediu relaxant cu grădină, terasă și bar. Acest apartament modern, cu vedere la mare, dispune de Wi-Fi gratuit și parcare privată gratuită. Oaspeții se pot bucura de un balcon privat pentru a admira peisajul marin. Apartamentul este dotat cu aer condiționat și include un dormitor, un living confortabil, o bucătărie complet utilată (cu frigider și cafetieră) și un baie modernă cu duș și articole de toaletă gratuite. Prosoapele și lenjeria de pat sunt incluse.

Atracții în apropiere

Hotelul Onix 75 se află aproape de plajele renumite din zonă, cum ar fi:

  • Plaja Mamaia
  • Plaja Marina Regia
  • Plaja Phoenicia

De asemenea, aeroportul internațional Mihail Kogălniceanu este situat la doar 21 km distanță, facilitând accesul rapid pentru oaspeți.

Avantajele locației

Locația hotelului Onix 75 oferă numeroase avantaje:

  • Acces direct la plajă, ideal pentru iubitorii de soare și mare.
  • Proximitatea față de atracții turistice populare din Mamaia.
  • Atmosferă liniștită și relaxantă, perfectă pentru vacanțe în familie sau cu prietenii.
  • Posibilitatea de a explora zonele înconjurătoare, cu diverse restaurante, baruri și activități recreaționale.

Facilități

Onix 75 oferă o varietate de servicii pentru a asigura confortul oaspeților săi:

  • Camere pentru nefumători
  • Parcare gratuită
  • Accesibilitate pentru persoane cu mobilitate redusă
  • Wi-Fi gratuit în întreaga unitate
  • Bar și zonă de relaxare

Întrebări frecvente

Care sunt orele de check-in și check-out?

Check-in-ul se face între orele 15:00 și 18:00, iar check-out-ul între 08:00 și 12:00.

Există opțiuni de parcare disponibile?

Da, hotelul oferă parcare privată gratuită, fără a fi necesară rezervarea prealabilă.

Este permis fumatul în hotel?

Nu, fumatul este interzis în întreaga unitate.

Pot aduce animale de companie?

Din păcate, animalele de companie nu sunt acceptate la Onix 75.

Există facilități pentru familii cu copii?

Hotelul nu oferă paturi suplimentare sau pătuțuri pentru copii, dar copiii de toate vârstele sunt bineveniți.

Care sunt condițiile de anulare a rezervării?

Condițiile de anulare și plata în avans pot varia în funcție de tipul de cazare. Este recomandat să verificați detaliile la momentul rezervării.

Ce facilități sunt disponibile în apartament?

Apartamentul include o bucătărie complet utilată, aer condiționat, TV cu ecran plat și baie privată cu articole de toaletă gratuite.

Activități în apropiere

Oaspeții se pot bucura de diverse activități în apropierea hotelului:

  • Plajă și sporturi acvatice
  • Parc acvatic (cu plată)
  • Piste de tenis (cu plată)
  • Tururi gastronomice și de baruri

Contact

Pentru mai multe informații sau pentru a face o rezervare, nu ezitați să ne contactați. Suntem aici pentru a vă ajuta să aveți o experiență de neuitat!

VERIFICĂ DISPONIBILITATEA

Locația cazării:

d25 Bulevardul Mamaia Nord ap.75, cladire B2, etaj 6, Năvodari, Rumanía